nowy projekt

Witam wszystkich specjalistów i zapaleńców Yii… ;)

Jakiś czas temu bawiłem się PRADO, i bardzo przypadł mi do gustu. A że Yii daleko nie odbiega, jest szybsze, no i do tego łączy moje ulubione technologie (no i ten sam autor/autorzy)…

Ale ja nie o tym.

Poszukuję ludzi do stworzenia zespołu programistów, do nowego projektu. Wymagana znajomość Yii, jQuery, MySQL - no i oczywiście AJAX, JSON… ale to się zawiera we frameworku Yii :).

Projekt związany jest z Forexem, więc jeśli ktoś wie o co biega, to jeszcze lepiej. A jak wie, to wie, że się z tym wiążą duże pieniądze…

Ale przecież kto programuje dla pieniędzy… ;)

Jeśli ktoś jest zainteresowany, jest dobrym w Yii to proszę o pw. lub GG 3294563

Ja programuję dla pieniędzy. Tylko projekty programów dla linuxa robię dla rozrywki.

Rozwiń trochę bardziej temat. Napisz jakie funkcjonalności przewidujesz dla projektu, oceń wielkość bazy danych i zrób zarys layoutu.

To nie ma być zwykła stronka, nie potrzebowałbym teamu - tylko serwis społecznościowy, więc dużo różnych funkcjonalności, ogromna baza danych i szkic layoutu tu nie pomoże… :)

Witam,

Może być ciekawie - sam niedawno chciałem coś o finansach robić - więc jeśli pomysł jeszcze jest żywy - proszę o kontakt.