Praca / zlecenia dla programisty

Witam,

poszukuje do współpracy osób ze znajomością Yii2 oraz Yii1. Zakresy działań różne w zależności od projektów, czasem budowa od podstaw systemu typu CRM, czasem coś dorobić/przerobić do istniejącego.

Może być w formie zleceń, jak również stałej miesięcznej stawki.

Umowa/rozliczanie do ustalenia, wszystkie opcje są możliwe (oczywiście najchętnije na FV).

Preferowana praca zdalana, ale może być też stacjonarna w biurze.

Kontakt: biuro@aktivus.pl

Pozdrawiam

Marcin

Jestem zainteresowany, wysłalem @.

Nie warto, korespondowałem mailowo, ustaliłem stawki, podałem warunki, wszystko jak na razie ok, następnie mam info, że podobno bardzo pilne, odpisuje więc, że w takim razie proszę o rozmowę telefoniczną żeby ustalić szczegóły i bach … koniec kontakt się urwał ani maila ani telefonu "a podobno takie pilne", a przecież zawsze można wysłać maila, że sorki nieaktualne.

Z całym szacunkiem… Dziękuje każdemu za zgłoszenie. Jeżeli zapadnie z mojej strony decyzja na tak lub na nie, to dam znać. Jeśli jest więcej niż jedno zgłoszenie, to troszkę czasu zajmuje z każdym porozmawiać. Jeśli ktoś nie może czekać, to rozumiem. Swoją drogą "pilne" to kwestia względna.

Także viktor… może uzwględnij powyższe przy ocenie mojej osoby, dziękuje Ci za zgłoszenie i za szybkie odpowiedzi na moje pytania. Staram się traktować każdego z szacunkiem, nic Ci nie obiecałem przecież, a dzwonić będę jeśli już będe zdecydowany na Twoją osobę (szanując Twój czas). Póki co jeszcze nie wybrałem nikogo.

Witam

Także z całym szacunkiem, pozwoli Pan że nie będę odpowiadał na Pana post a tym bardziej nie chciałbym nikogo oceniać i nic nikomu udowadniać.

Pozdrawiam