Drganie całej strony przy przejściu do innej zakłądki

Jak w temacie jak kliknę w jakąś zakładkę menu Home, about, contact przy przejściu do tej strony cała strona drga. Nie wiem jak to opisać.

Problem występuje na każdej z przeglądarek i powodowany jest jak mi się wydaje przez pojawiający się na sekundę pasek boczny służący do przewijania strony w dół.

Spotkał się ktoś z takim problemem?

Nie przypominam sobie takiej sytuacji, nawet na początku wydawało mi się że moze Yii2 kożysta z jakiegoś ajaxu bo zmienia się tylko kontekst różny dla stron.

Nie mogę znaleźć co może być przyczyną. Jest to irytujące trochę bo przy przełączaniu się między zakładkami strona drga czy jakby to opisać?

Może wrzucić filmik o co mi dokładnie chodzi?

Edit:

Drgania powodowane są przez włączony debbuger. Wyłączenie powoduje, że strona działa jak należy.

Debuger zaczyna stwarzać problemy przez inne komponenty. Czy na nowej instalacji Yii2 też masz ten problem ?

Na ogół zabawa z config.php pomaga.

Ponieważ debuger powinien być i tak niewidoczny dla użytkowników końcowych aplikacji, problem z paskiem jest nieistotny. Jeśli jednak z jakichśkolwiek przyczyn potrzebujesz wyświetlać wszystkim debugera, to możesz dodać css, który spowoduje, że pasek skrolowania będzie się zawsze wyświetlał.


html {

    overflow-y:scroll;

}

W wersji końcowej tak jak powiedziano nie ma to znaczenia bo debuger jest wyłączany, ale na czas testów pomaga powyższe rozwiązanie.

Dziękuje.