Zpanel Vs. Yii Beállítás, Telepítés

Sziasztok,

utolsó reményem ez a fórum. Abban reménykedem, hogy ti tudtok segíteni. Következő a helyzet:

van egy VPS szerverem Ubuntu fut (Ubuntu 12.04). A szerveren a komplett domainkezeléshez a feltelepítettem a Zpanelt.(Zpanel verzió: 10.1.0 / PHP Version 5.3.10-1ubuntu3.9)

Körülbelül eddig 20 domain kezelek ezen a szerveren. De szeretnénk Yii keretrendszerben fejleszteni, ezért feltelepítettem a Yii legfrisebb verzióját. Ezt viszont csak ide engedte feltelepíteni: goo.gl/24ERsj

Konkrétan ide: etc/zpanel/panel/yii_framework

Na most ha létre akarok hozni egy app-ot az egyik domainhez, akkor ezt így teszem:

php yii_framework/framework/yiic webapp /var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/ccars_hu/test

Meg is kérdezi ezt követően, hogy oda akarom-e létrehozni az app-ot. Meg is csinálja, de az oldal üres:

goo.gl/zVLTjk

Nem értem, hogy mi lehet a gond. Tudnátok segíteni ebben? A cél az, hogy minden külön domainhez elkészítsek egy saját Yii appot majd.

Köszönöm előre is a segítségeteket.

Üdv,

Ricsi

Szia!

A [color="#1C2837"][size="2"]/var/zpanel/hostdata/zadmin/public_html/ccars_hu/test/index.php 4. sorában ellenőrizd, hogy helyesen van-e beállítva a yii.php elérési útja.[/size][/color]

[color="#1C2837"][size="2"]Esetleg próbáld meg így [/size][/color]

[color="#1C2837"] [/color]


$yii="/etc/zpanel/panel/yii_framework/yii.php";

[color="#1C2837"] [/color]

[color="#1C2837"] [/color]

Szia,

köszi, sajnos így sem megy…

A 4. sorom így néz ki: $yii=dirname(FILE).’…107.150.7.231/etc/zpanel/panel/yii_framework/framework/yii.php’;

már módosítottam fix ip címmel, de sajnos így sem jó. Van esetleg további ötleted? (a három pont helyén http van)

Szia.

index.php-ba rakj be ezt:




error_reporting(E_ALL);

ini_set('display_errors', 1);



hátha kiírja, hogy mi a hiba (esetleg megnézed az error logot).

Esetleg még egy manuális ellenőrzés:




$yii= ...

var_dump(is_file($yii));