Session?

[font="Tahoma"][right]

با سلام

چه طوری میشه با

session

در

yii

کار کرد؟؟

دستورات پرکردن وخواندن

session

چیه؟

با تشکر

[/right][/font]

[right][font="Tahoma"]سلام من شما رو نمیشناسم ولی به نظرم این طور پرسیدن صحیح نیست. شما کلا به هر چیزی که بر میخوری بدون اینکه کمی تحقیق کنی سریع می پرسی- بله سرعت کار این طور برای شما بالاتره وبقیه هم خوشحال میشن کمک کنن ولی یکم به نظرم مراعات کنید بهتره.

اگه بگی من کلی گشتم و جوابمو پیدا نکردم یک کمی اغراق می کنی واقعا

امیدوارم بدون اینکه بر بخوره بهت و ناراحتت کرده باشم نقدت کرده باشم[/font].

[/right]

[font="Tahoma"]

[right]سلام

سوال پرسیدن جزیی از تحقیق کردنه

اگر با تحقیق کردن مشکلم حل میشد ، وقت بقیه را نمیگرفتم

زمان نه تنها برای من ، که برای همه مهم هست

در نظر داشته باشید که سوال های من ممکنه سوال خیلی از تازه کارها باشه

من کسی را مجبور به جواب دادن نکردم

و اینکه توجه داشته باشیم که اینجا جای پرسیدن هست

بهتر شهامت پرسیدن را از هم نگیریم و به جاش به هم امید بدیم و کمک کنیم

[/right][/font]

[right][font="Tahoma"]به نظرم اینی که میگی اول تحقیق کردی ولی مشکلت حل نشد بعد مجبور شدی سوال کنی، با خودت یا بقیه صادق نبودی، اینو از نوع سوال هات میشه فهمید، این سوال های سوال های یک مبتدی نیست سوال های آدمیه که زمان خیلی براش مهمه (به قول خودش) و خیلی هم بقیه براش مهم نیستند

مطمئنم سبک و سیاق سوال های شما و جواب هایی که دوستان لطف می کنند بهتون میدن خیلی به درد کسی نخواهد خورد.

اینکه شما کسی رو مجبور نکردید جوابتون رو بده، درستی کارتون رو نشون نمی ده. این یک مغلطه ی رایجه.

من حداقل نخواستم شهامت پرسیدن رو از بقیه بگیرم، داشتم گوشزد می کردم که درست نیست بدون اینکه یک بار گوگل کنید و یا همین فروم خود فریمورک رو بخونید سوالهایی به این سطح بکنید. مگرنه سوالهایی که کمی ظرافت داشته باشه و کمی فکر توش باشه رو من مطمئنم بقیه خیلی دوست دارن جوابم بدن

اینو من میگم که اصلا رشته ام این نیست و کارم چیزه دیگه ای و هیچ ادعایی ندارم

[/font][/right]

[rtl]ببنید جناب n-r همه ما روزی تازه کار بودم البته الان هم تازه کار هستیم. ولی روال فروم ها این طوری است که وقتی کسی مشکلی دارد اول به manual اون برنامه مراجعه کرده سپس به گوگل بعد توی فرومها را جستجو کرده و در نهایت اگر جواب نگرفت آن را می پرسد.:unsure:

همانطور که گفتید، بله ممکن است این سوال خیلی از تازه کارها باشد. آیا مطمئن هستید که تازه کار دیگری قبلا آن را نپرسیده است؟ آیا جستجو کرده اید؟:huh:

شما هم که کمی دستتون راه بیفته و به جایی برسید که بخواهید جواب دیگران را بدهید، به این طور سوالها همین جواب ها را می دهید.

اینجا کسی قصد گرفتن شهامت سوال پرسیدن را از شما ندارد ولی شما با این کارتان دارید شجاعت جواب دادن را از بقیه می گیریدB).[/rtl]