Right To Left TreeView

[rtl][font="Tahoma"]برای ایجاد یک منوی درختی چطوری می تونم TreeView رو Right To Left کنم؟

Extension ها رو هم امتحان کردم هیچ کدوم این قابلیت رو نداشتن یا حداقل من نتونستم پیدا کنم.[/font][/rtl]

[rtl]

باید css هارو تغییر بدید

[/rtl]

[rtl][font="Tahoma"]CSS ها داخل asset تعریف شدن. من دنبال تنظیماتی توی خود افزونه هستم که این CSS رو داخل asset ایجاد می کنه[/font][/rtl]

http://www.yiiframework.com/doc/api/1.1/CTreeView#cssFile-detail

[rtl][font="Tahoma"]ممنون از راهنماییتون. من یک CSS تعریف کردم و از طریق همون خصوصیت cssFile که معرفی کردید به منوی درختی اختصاصش دادم اما موفق نشدم راست به چپش کنم. گزینه direction:rtl رو به کلاس های .treeview, .treeview ul و .treeview li و .treeview li.collapsable, .treeview li.expandable اضافه کردم ولی راست به چپ نشد. می تونید بگید دقیقا کجا رو باید تغییر بدم؟[/font][/rtl]

[rtl]

اگر firebug دارید با اون تست کنید متوجه میشید چه چیزایی رو باید تغییر بدید

در ضمن assets رو هم پاک کنید

[/rtl]

[rtl][font="Tahoma"]من با Inspect element کروم کار می کنم که کار firebug رو انجام میده. دقیقا یکی از کلاس هایی که اسم بردم بخشی هست که در ظاهر با تغییر جهتش باید راست به چپ بشه ولی با راست به چپ کردن اون هم موفق نشدم مثبت Treeview رو به سمت راست بیاورم. می خوام بدونم کسی اینجا این کار رو انجام داده؟[/font][/rtl]

[rtl][font="Tahoma"]

سلام

این کامپوننت که برای Yii تهیه شده اصلش JQUERY هستش که از اینجا می تونید سایت منبعش رو ببینید

توی این سایت در قسمت documentation می تونید کلیه مستنداتش رو ببینید

من قبلا از این کامپوننت زیاد استفاده کردم و css اون رو هم زیاد تغییر دادم برای مورد شما فکر می کنیم نیاز به تغییر کدهای javascript هم داشته باشید.[/font]

[/rtl]

چند ماهی گذشته ولی از اونجا که خودم امروز به این مشکل برخوردم راه حلی که پیدا کردم رو میگذارم شاید به درد بقیه هم بخوره

منبع

blogs.microsoft.co.il/blogs/rotemb/archive/2010/10/15/jquery-treeview-with-rtl-support.aspx

[right][font="Tahoma"]

سلام

منم قبلا این مشکلو داشتم. تو این فایل راست به چپ اصلاح شده و مثالش هم هست.

راحت ترین راه اینه که فایل css به اضافی تمامی فایل های تصویر رو بردارید و به آدرس زیر اضافه کنید:

yii\framework\web\js\source\treeview

و اسم این فایل رو با اسم فایل css خود treeview عوض کنید و یا اینکه توسط cssFile این فایل رو به خورد این عنصر بدید که دوستان اشاره کردن.

من خودم که اینجوری جواب گرفتم :rolleyes: [/font][/right]

[font=“Tahoma”][right]البته همون فایلی بود که دوستمون قبل از پست من ارسال کرده بود. :blink:

ببخشید بابت ارسال مجدد :lol: [/right][/font]

[font="Tahoma"][right]البته یادم رفت بگم بعد از اضافه کردن این تغییرات حتما تمام فایل های پوشه asset رو پاک کنید.

این پوشه اطلاعات مورد نیاز پروژه رو تو خودش کش میکنه و برای اعمال تغییرات باید اطلاعات پاک بشه که دوباره فریمورک فایل های مورد نیاز خودش رو تو اون کش کنه[/right][/font]