Widget extra tartalmat printel ki

Sziasztok.

Igyekszem részletesen leírni a problémám, mivel teljes kódot nem áll módomban mutatni.

Elsőnek, van egy view, add.php, melyben a kérdéses részlet:




<div class="box grid_8 round_all"><?php $this->widget('application.components.global.widget.AddOrder',array('form'=>$form));?></div>



Íme a widget php run függvénye, ami fontos:




public function run()

	{

		switch(Yii::app()->user->partner_group_id)

		{

			case PartnerGroupType::_DEFAULT:

				$order_default=new OrderDefault();

				$this->_string=$this->render('application.views.order._addGlobalFreight',array(

					'order_default'=>$order_default,

					'form'=>$this->form

				));

				break;

		}

	}



Maga a widget template pedig így kezdődik:


<h2 class="box_head grad_colour">

Fenti egy sorhoz: előtte nincs space, meg semmilyen karakter, mceditorral nézve sem!

A problémám pedig, hogy a kódban a végén valamiért berak egy rakat tab-ot, ami a design-om is megborítja. Ha a h2-t kirakom, azaz widget nélkül berakom a div-be, akkor tökéletes.

A run-ban ha a render-t var_dump-olom és megnézem a forrást, akkor a var_dump előtt már ott van ez a sok extra karakter.

Screenshotot csatoltam.

Kérdésem, hogy mégis mi lehet itt a baj/bug?

Előre is köszönöm a válaszotok!

hali,

hat ilyet meg nem lattam (vagy nem vettem eszre) - azt probaltad mar, hogy mindent 1 sorba teszel? eleg gagyi, de most igy hirtelen ez jut eszembe. milyen editor-t hasznalsz?

–iM

Az ilyen gagyi megoldásokon, ahogy mondod, már túl vagyok :) notepad+±t használok, de mcedit-el is megnéztem, nincs-e ott valami, és nincs. De ez az 1.1.7-el és az 1.1.6-al is így megy, ha gondolod, próbáld ki.

Itt tudsz amúgy mintát nézni, egy másik oldalamon, ugyanaz a helyzet sajnos:

link

Itt, ha a jobb oldalon a feltöltötte emberke után a Hungary-t megnézed, ugyanaz. Az is widgettel van.

Itt folytatom, esetleg hátha bele tudtok szólni:

http://www.yiiframework.com/forum/index.php?/topic/19442-widget-prints-extra-content-why/page__gopid__95377#entry95377