Yii Framework Forum: جدا سازی قسمت frontend و backend - Yii Framework Forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

جدا سازی قسمت frontend و backend

#1 User is offline   vTwoRockman 

• Newbie
  • Yii
  • Group: Members

Posted 17 December 2016 - 03:18 AM

با سلام و خسته نباشید
بنده میخوام یک پروژه نسبتا بزرگ را استارت بزنم ولی به دلیل تجریباتی که قبلا داشتم و گاها نیاز می شد interface سایت را عوض کنم خیلی به مشکل بر میخوردم حال برای پروژه جدیدم میخوام برای قسمت frontend از فریمورک های جاوا اسکریپت استفاده کنم و دیتا را از سرور با rest api بخونم به نظر شما این کار در پروژه بزرگ جوابگو هست؟ چقدر در پیچدگی و زمان توسعه برنامه تاثیر میذاره؟ ایا راه حلی غیر از این وجود داره؟

0

#2 User is offline   nima_naraghi 

• Standard Member
  • PipPip
  • Yii
  • Group: Members

Posted 24 January 2017 - 04:11 PM

View PostvTwoRockman, on 17 December 2016 - 03:18 AM, said:

با سلام و خسته نباشید
بنده میخوام یک پروژه نسبتا بزرگ را استارت بزنم ولی به دلیل تجریباتی که قبلا داشتم و گاها نیاز می شد interface سایت را عوض کنم خیلی به مشکل بر میخوردم حال برای پروژه جدیدم میخوام برای قسمت frontend از فریمورک های جاوا اسکریپت استفاده کنم و دیتا را از سرور با rest api بخونم به نظر شما این کار در پروژه بزرگ جوابگو هست؟ چقدر در پیچدگی و زمان توسعه برنامه تاثیر میذاره؟ ایا راه حلی غیر از این وجود داره؟

کار خیلی قشنگ و مدرنی داری انجام میدی. پیچیدگی و زمان توسعه خیلی به دانش و مهارت کسی که با این فریمورکها آشناست بستگی داره. این فریمورکها معمولا پیچیدگی را کم میکنند و به خودی خود باعث پیچیدگی نمیشن.
راه حل غیر از این که زیاده ولی بستگی به نیازمندی های پروژه و سطح دانش تیم توسعتون داره

0

Share this topic:

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users