Pytanko o Formularze

Witam

Czy ktoś jest Mi w stanie podpowiedzieć jak usunąć z textField wartości.

Mam sobie textField wpisuje wartość o AR dodaje dane, strona się przeładowuje i mam te dane już w stronie. Jakoś patrze w ta dokumentacje i trutki ale znaleźć tego jednego polecenia i miejsca jego umieszczenia (a może tylko miejsca :D bo spróbuje chyba z $Lista->unsetAttributes();)

ale o co chodzi ?

Najprościej Mam Formularz:

Dodaje dane, ładnie je zapisało (widać na dole), ale teraz chciałbym mieć wyczyszczony formularz;) a nie z tymi samymi danymi:D

Tak masz pewnie w kontrolerze. Musisz zawsze tworzyć pusty obiekt swoje modelu jeżeli walidacja przebiegła pomyślnie.

pierwsze co mi przychodzi do glowy - i nie jest to za bardzo w stylu YII - to w widoku, w każdym inpucie ustaw value=>’’.I raczej do momentu znalezienia odpowiedzi niz produkcyjnie

I bardziej Yii - ale tu tylko strzelam - przed renderem widoku utwórz swiezy obiekt na podstawie modelu. ewentualnie sprawdz co $THIS ciagnie za soba. bo to bedzie cos w tym stylu. pozniej popatrze albo ktos z wiekszym doswiadczeniem sie wypowie.

Hmm Destructor?

Raczej:




$model = new modelName;



Bo jak tworzysz formularz to przekazujesz $model do widoku, nie ?

No cóż ale to nie to bo jest tak od początku ;(


 $this->NewPunkt= new EnergySupplyPoints;

A przekierowujesz po zapisaniu, np. tak: $this->refresh(); ?

Czy możesz wkleić cały kod akcji? Bo to, że taka linijka występuje, to nie znaczy, że zawsze jest wywoływana przecież. Ewentualnie kod modelu też możesz wkleić.

Nic nie dało;(

Muszę uporządkować kod i wtedy będę szukał.

Uniknęlibyśmy z 10 postów pewnie, gdybyś zaczął od wklejenia kodu.