Potrzebna od zaraz pomoc do projektów

Witajcie

Piszę kilka projektów w yii, okazało się, że są dosyć duże i potrzebuję pomocy/współpracownika bo się nie wyrabiam czasowo; poza tym dochodzą jeszcze inne aplikacje.

Temat jest wg mnie bardzo fajny, bo same projekty są dobrze przemyślane i już opisane w dokumentacji, więc nie ma nie wiadomo czego, fanaberii i fochów klienta.

Jeżeli ktoś z Was dysponuje czasem, chęcią i oczywiście wiedzą to zapraszam do kontaktu mailowego. Z projektu mogę załatwić konkretne pieniądze za zlecenie lub inną umowę jak kto woli, generalnie luz. Poza tym jest jeszcze sporo do zrobienia na dłuższy okres czasu więc w przypadku dobrej współpracy zapraszam na dłużej. Czasowo to zależy od tego co kto aktualnie robi, może być na akord :), może być na kilka godzin dziennie, może jeszcze jakoś inaczej, byle praca szła do przodu.

Ja sam siedzę w Wawie ale można dogadać się zdalnie; konkretnych zapraszam do siebie do pracowni na kawę/piwo/co tam jeszcze znajdę.

Praca jest konkretna, fajny klimat, mamy pracownię i zaprzyjaźnionego grafika więc trzeba działać na samym silniku a nie zajmować się duperelami. Mam trochę czasu na wdrożenie w temat.

Nie rozpisuję się dalej, osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu mailowego.

//Nie znasz yii, nie pisz, szkoda naszego czasu.

Mail: -vidi-nimi-@-o2.pl- //wszystkie myślniki wyrzuć do kosza :)

DW