Joomla With Yii

[right]با سلام خدمت دوستان عزیز

دوستان من می خواهم از جوملا و اییی در یک پروژه استفاده کنم اما در کانفیگ این دو موندم ولینک زیر را هم مطالعه کردم ولی ابهام دارم ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن[/right]

http://www.yiiframework.com/wiki/137/include-yii-framework-in-a-joomla-module/

اگر بشه با مثال نحوه کانفیگ رو توضیح بدید که عالی میشه

با تشکر

[right]دوستا ن کسی نیست که راهنمای کنه [/right]

دوستان یعنی کسی نمی توانه تو این زمینه کمک کنه

کجا رفتن دوستان حرفه ایی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[font="Tahoma"][rtl]Yii یک فریم ورک هست و جوملا یک cms حالا خیلی بخوایم احترامشو بگیریم یک cmf ، شما میخواید یک فریم ورک رو بعنوان جزئی از یک سی ام اس استفاده کنید در صورتیکه با یک فریم ورک میشه سیستمی مثل جوملا نوشت ، اصلا کار منطقی نیست همچین کاری که میخواید انجام بدید .

اگر میخواید چیزی به جوملا اضافه کنید ، اکستشنی پلاگینی چیزی براش بنویسید چرا از خود مستندات جوملا استفاده نمیکنید ؟

جوملا خودش یک نوع CMF هست .

[/rtl][/font]

[right]سلام دوست عزیز

تفاوت این دو رو کاملا میدانم ومن نمی خواهم خودم یک سیستم مدیریت محتوا بنویسم می خواهم از این دو در کنار هم استفاده کنم ودر سال 2011 خیلی از دوستان این کار را کردن [/right]

[rtl][font="Tahoma"]لینک راهنمای به اون خوبی رو خودت دادی! اما نگفتی که دقیقاً کدوم قسمتش مشکل داری؟ تا کجاش رفتی؟ به چه خطاهایی برخورد کردی؟ …؟

[/font][/rtl]

سلام دوست عزیز

کامپوننت مورد نظر رو سمت جوملا نصب کردم ودر این قسمت برام سوال پیش امده

From the administration panel create a new Jumi apps, specifying the path of the entry script of your yii application (let say, as example, ‘modules/yiiapplication/index.php’).

ادرس فریم ورک را باید به چه صورت بدم ؟

واینکه این قسمت

How to change index.php ¶

مربوط به جوملا میشود ویا فریم ورک ؟

واگر دوستان تا به حال این کانفیگ رو انجام دادن ممنون میشم بهم کمک کنن