Öğretici Bir Uygulama

Merhaba arkadaşlar yii yi yeni öğreniyorum ve küçük bir uygulama üzerine çalışıyorum ama zorlanıyorum açıkçası bu konuda yardım talep ediyorum.

başlamadan önce

todo’nun altındaki id_assign_to ve id_assigner user tablosundaki id ye

todo_comment tablosundaki id_user user tablosundaki id’ye fk atılacak

kullanıcılar mail adresi ve şifresi ile giriş yapabilecek sisteme

EKRANLAR

todo ( proje bazında filtreleme olacak bütün ekranlar için )

anasayfa ( todo tablosundaki id_assign_to o userın id si ise bitirmediği bütün todolar priority ve timestamp’e göre sıralanacak. timestamp’i eski olan yukarıda priority yüksek olan yukarıda olacak // is_done = 0 olanlar listelenecek )

oluşturduklarım ( anasayfa ile aynı şekilde listenecek fakat sadece id_assigner dekiler listelenecek )

onay bekleyenler ( id_assign_to o userin id si olacak ve is_done = 1 is_approve = 0 olacak

onaylananlar ( id_assign_to o userin id si olacak ve is_approve = 1 olacak

onaylanmayanlar ( id_assign_to o userin id si olacak ve is_approve = 2 olacak

onayımı bekleyenler (id_assigner o userın id si olacak is_done =1 olacak is_approve =! 1 olacak )

todo_view (burada todonun yorumları detayı künyesi görüntülenecek. Künye kısmında değişiklik var. a ve b ayrımı ona göre olacak )

todoyu assign eden künyede approve/disapprove edebilecek eğer is_done = 1 ise

todoyu yapan künyede is_done’i 1 yapabilecek ve toplam harcağı saati girecek. (tabi eğer is_approve =! 1 ise

todo_create

proje crud

users crud

Değişiklikler

todo_project diye bir tablo, hangi user hangi projeyi görebilecek

veri tabanı dosyaya attım

Not:Bu uygulama bir çok arkadaşa yararlı olur umarım.Teşekkürler.

Bu uygulama yii ci arkadaşlara baya yardımcı olacaktır bence.Cevap yazaznlara teşkkürler

Öncelikle teşekkürler,

Bu uygulamanın dosyalarınıda zip yapıp eklesen çok daha öğretici olur diye düşünüyorum…

çözülmeyen bir uygulamayı ziplemek mantıklı değildir.Çünkü çözemedim?