Polskie wsparcie Yii

Z tego co zauważyłem jedyną polską stroną o Yii jest http://yiiframework.pl/, jednak świeci pustkami. Może orientujecie się kto jest właścicielem tej domeny?

Zasadnicze pytanie - czy jesteście za stworzeniem polskiego wsparcia dla Yii?

Myślę, że nie ma chyba takiej potrzeby. Przewodnik po Yii jest przetłumaczony na polski a tutaj mamy dla siebie cały dział a ruch i tak jest mały…

Choć muszę przyznać, że pomysł jest ciekawy. Czekam na rozwinięcie go :)

Wydaje mi się, że taka strona sprawiłaby, że więcej osób z Polski zainteresowałoby się Yii. Nie ma nic innego - no, znalazłem jeszcze grupę na GoldenLine. A tutaj, prawdę mówiąc, trafiłem przez przypadek :)

Mam wykupioną domenę yii-framework.pl, serwer też się znajdzie. Jak ktoś się zadeklaruje, że odwiedzi stronę chociaż raz na tydzień - startuję od razu.

To może pisać bloga nt. Yii i rozwiązywania pewnych problemów?

A byłbyś chętny prowadzić takie bloga na pół ze mną? :)

Dzięki za propozycję ale pojawia się problem chronicznego braku czasu u mnie, niestety… Ale jak się zdecydujesz na bloga to myślę, że wygospodaruję czas na napisanie kilka wpisów :)

No, to świetnie  ;D Jak uporam się z obecnymi projektami to dam znać kiedy start

yiiframework.pl jest moja domena, aktualnie przenosze ja na nowy serwer gdzie planuje cos zrobic. Moze sie ktos okresli co dokladnie robimy czy blog czy forum to skonfiguruje ;)

Ja proponuje jedno i drugie. Blog jako kuźnię wiedzy a forum do rozwiązywania bieżących problemów.

Nie mam nic przeciwko :)

To co, bloga damy chyba na Wordpressie, a forum na phpBB?

Chyba najbardziej popularne :)

I chyba najszybsze do postawienia ;)

Ok, w takim razie zaraz to zainstaluje i dam uprawnienia.

Najlepiej jak by sie odezwal do mnie ktos na jabber albo gg w celu podania hasel itp :stuck_out_tongue_winking_eye:

gg: 4068142

jabber: pawel.grzesik@gmail.com

Pozdrawiam.

@izzol, spaprałeś sprawę z domeną